KARRIER

Az alábbi pozíciókba keressük új kollégáinkat:

Tehergépkocsi vezető

kollégát keresünk Győri telephelyre "C" és / vagy "B" kategóriás jogosítvánnyal, áruterítő munkakörbe.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Hűtött áru kiszállítás hűtődobozos tehergépjárművekkel
  • Az áru felrakodása a járműre, illetve lerakodása a teherautóról
  • Dokumentáció-, visszáru-, göngyöleg- , és készpénzkezelés
  • Szállítólevelek és számlák kezelése
  • Pontos és körültekintő elszámolás a túrák végén
  • Gépjármű tisztán tartása kívül és belül egyaránt

Az állás betöltéshez tartozó elvárások:

  • „C” és / vagy „B” kategóriás jogosítvány
  • Kategóriára érvényes GKI igazolvány (amennyiben nincs, segítünk a megszerzésben)
  • Pontos, megbízható, rugalmas munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Áruterítésben szerzett tapasztalat
karrier, fuvarozó állás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szabad hétvége
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Győr

Önéletrajzokat várjuk a karrier@frigotrans.hu email címre.

kollégát keresünk Győri telephelyre "C + E" kategóriás jogosítvánnyal

  • Dokumentáció-, visszáru-, göngyöleg kezelés

  • „C + E” kategóriás jogosítvány
  • Kategóriára érvényes GKI igazolvány

  • nehézgépkezelő jogosítvány

  • Győr

Kapcsolat

FRIGO Transport Logisztikai és Szállítmányozó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely: 9094 Tápszentmiklós, Fő utca 38.
Telephely: 9027 Győr, Bútorgyári utca 4.
Cégjegyzékszám: 08 09 033992
Adószám: 27556762-2-08
Email: info@frigotrans.hu

Fuvarrendelés: Bogdán Milán
+3620/269-11-14
milan.bogdan@frigotrans.hu

Cégvezető: Slezák Antal
+3620/745-55-77
slezak@frigotrans.hu